ExMaster — програма для пункту обміну валют

ExMaster — зручне і просте у використанні програмне забезпечення для фірми з обміну валют, розроблене для Вас Студією програмних рішень Pancodix. Програма для ПК під ОС Windows, призначена для обладнання робочого місця оператора пункту обміну валют, а також є потужним і гнучким інструментом для управління фірмою з обміну валют.

Призначення програми

реєстрація касових операцій


постійний моніторинг касових залишків


автоматичне ведення журналів касових операцій та історії зміни курсів


підведення підсумків діяльності за будь-який період


демонстрація актуальних курсів валют та рекламної інформації на другому мониторі


Що це дає?

Контроль роботи касирів

Програма контролює оперативні залишки валют в касі, і унеможливлює проведення операції при недостатньому залишку валюти до видачі; для уникнення помилок касира. Крім того, всі обчислення з конвертації програма виконує автоматично, таким чином запобігаючи арифметичним помилкам касира, допущеним через неуважність. А також, оскільки програма фіксує всі операції (а також їх скасування), і всю історію змін курсівзвужується поле можливих зловживань з боку касира.

Економія часу

Використання програми скорочує час на обслуговування одного клієнта, тому біля Ваших обмінних пунктів ніколи не буде збиратися черга з незадоволених повільним обслуговуванням людей. Простий і зручний інтерфейс вікна обмінної операції сприяє швидкому введенню даних, а конвертаційні обчислення програма виконає в будь-якому випадку швидше і точніше, ніж найрозумніший і найуважніший касир на калькуляторі.

Аналіз бізнесу

Програма дозволяє аналізувати накопичену інформацію про касові операції у вигляді зведених результатів діяльності, як всієї фірми, так і окремих обмінних пунктів, за будь-який період часу. Така аналітика може стати для Вас хорошою опорою в прийнятті управлінських рішень щодо курсової стратегії, відкриття або закриття додаткових обмінних пунктів, кадрової політики і т.д.

Оформлення вітрини

Програма дає можливість підключити до комп'ютера оператора (якщо дозволяє відеоадаптер комп'ютера) додатковий монітор або TV-екран, і виставити його в вітрині обмінного пункту, для демонстрації актуальних курсів валют і супутньої рекламної інформації. Таким чином можна заощадити на покупці дорогого вуличного дисплея; або (якщо він вже є)доповнити його інформативним і привабливим вітринним монітором.Можливості програми

 1. Оперативна інформація — завжди перед очима касира. При бажанні, касир може тримати постійно відкритою інформаційну панель, яка, не закриваючи основний робочий простір програми, буде постійно тримати перед очима актуальні курси (для самоконтролю), та актуальні касові залишки (завдяки чому, касир завжди буде знати, чи є в наявності достатня кількість необхідної валюти).
 2. Поділ ролей. Оператор, крім власне валютообмінних операцій, може мати або не мати права на ті чи інші операції (зміна курсів, поповнення каси або вилучення готівки з неї, переміщення готівки між пунктами і т.д ...), в залежності від присвоєної йому ролі (касир, старший касир, адміністратор, керівник фірми). Кожен співробітник фірми має доступ тільки до тієї інформації і функціоналу, які стосуються його обов'язків.
 3. Будь-яка кількість обмінних пунктів в одній системі. Програма, може працювати як в звичайному, одиночному режимі, так і передбачає побудову централізованої мережі обмінних пунктів, об'єднаної в єдину систему. Користувач з достатніми адміністративними правами може встановлювати курси (для одного пункту, групи пунктів, всіх пунктів мережі), а також здійснювати моніторинг діяльності як всієї фірми, так і її окремих пунктів або їх груп. Всі ці управлінські операції можна проводити не залишаючи офісу, або навіть лежачи на пляжі на протилежному кінці світу, керуючи курсами і здійснюючи моніторинг діяльності всіх своїх обмінних пунктів, як завгодно віддалених географічно.
 4. Аналітика. Програма дозволяє формувати звіти за будь-який період часу, що дозволяють оцінити поточний стан справ та результати діяльності (касові залишки, прибутковість діяльності в розрізі різних валют). Можливо аналізувати як діяльність окремих обмінних пунктів або їх груп, а також діяльність фірми в цілому.
 5. Багатомовний інтерфейс. Стандартна поставка включає в себе українську та російську мови інтерфейсу. За бажанням замовника ми, «Студія програмних рішень Pancodix», можемо допрацювати для Вас будь-яку іншу інтерфейсну мову.
 6. Реклама на вітринному моніторі. У паузах між демонстрацією актуальних курсів, вітринний монітор може відображати будь-які тексти, зображення, відео тощо. Це розширить Ваші маркетингові можливості і дозволить донести до Ваших потенційних клієнтів інформацію про Ваші спеціальні пропозиції. Контент, що відображається на вітринному моніторі, можна редагувати без участі розробників програми; це зможе будь-який програміст, знайомий з HTML/CSS/Javascript, а таких кадрів зараз достатньо у будь-якому місті.

Інтерфейс програми

Інтерфейс програми досить простий та інтуїтивно зрозумілий. Вашій персоналу не доведеться витрачати багато часу на опанування програми.    Вікно обмінної операції - просте і має великі елементи керування, що запобігає втомі очей та зниженню уваги.

 •     Інформаційна панель постійно тримає перед очима важливу оперативну інформацію: поточні курси валют та актуальні залишки в касі. Панель можна перемістити на інший бік екрану або вимкнути зовсім.
 •     Через меню "Програма" здійснюється зміна поточного оператора, а також доступ до налаштувань програми.
 •     Через меню "Операції" виконуються різні касові операції (поповнення каси, вилучення готівки, переміщення готівки між пунктами), а також формування звіту по касових операціях.
 •     Через меню "Довідники" здійснюється доступ до довідників, де можна редагувати інформацію про валюти і Ваші обмінні пункти.
 •     Через меню "Журнали", в яких зберігається історія касових операцій та курсів валют.

Сконтактуйте з нами

Напишіть нам, якщо у Вас виникли питання, або Ви бажаєте придбати програму чи отримати демо-версію:Також Ви можете нам зателефонувати: +380 (67) 279-7936 (доступно WhatsApp і Viber).