ExMaster — програма для пункту обміну валют

ExMaster — професійне програмне забезпечення для обмінного бізнесу від Студії програмних рішень Pancodix. Зручна і проста у використанні програма, водночас гарантує високий ступінь захищеності Ваших даних та оперативність відслідковування поточних залишків і обсягів торгівлі на всіх Ваших обмінних пунктах.

Призначення програми

реєстрація касових операцій


постійний моніторинг касових залишків та обсягів продаж на телефоні


контроль дій персоналу


автоматичне ведення журналів касових операцій та історії зміни курсів


підведення підсумків діяльності за будь-який періодЩо це дає?

Контроль роботи касирів

Програма контролює оперативні залишки валют в касі, і унеможливлює проведення операції при недостатньому залишку валюти до видачі; для уникнення помилок касира. Крім того, всі обчислення з конвертації програма виконує автоматично, таким чином запобігаючи арифметичним помилкам касира, допущеним через неуважність. А також, оскільки програма фіксує всі операції (а також їх скасування), і всю історію змін курсівзвужується поле можливих зловживань з боку касира.

Економія часу

Використання програми скорочує час на обслуговування одного клієнта, тому біля Ваших обмінних пунктів ніколи не буде збиратися черга з незадоволених повільним обслуговуванням людей. Простий і зручний інтерфейс вікна обмінної операції сприяє швидкому введенню даних, а конвертаційні обчислення програма виконає в будь-якому випадку швидше і точніше, ніж найрозумніший і найуважніший касир на калькуляторі.

Аналіз бізнесу

Програма дозволяє аналізувати накопичену інформацію про касові операції у вигляді зведених результатів діяльності, як всієї фірми, так і окремих обмінних пунктів, за будь-який період часу. Така аналітика може стати для Вас хорошою опорою в прийнятті управлінських рішень щодо курсової стратегії, відкриття або закриття додаткових обмінних пунктів, кадрової політики і т.д.

Безпека та надійність

Програма працює з автономною базою даних, НЕ підключеною до Інтернет. Для зберігання чи обробки даних НЕ використовуються хмарні сервіси. Таким чином, ніхто крім Вас та Ваших касирів не може мати доступу до даних. Програма може передавати зведені дані на Ваш сервер, де Ви зможете на своєму телефоні переглядати оперативну інформацію про залишки на всіх Ваших обмінних пунктах. Передача даних працює в односторонньому порядку, таким чином захищаючи Ваші робочі дані від будь-яких спроб дистанційного проникнення.Можливості програми

  1. Оперативна інформація — завжди перед очима касира. Касир завжди бачить на інформаційній панелі актуальні курси та поточні касові залишки.
  2. Поділ ролей. Оператор, крім власне валютообмінних операцій, може мати або не мати права на ті чи інші операції (зміна курсів, поповнення каси або вилучення готівки з неї, переміщення готівки між пунктами і т.д ...), в залежності від присвоєної йому ролі (касир, старший касир, адміністратор, керівник фірми). Кожен співробітник фірми має доступ тільки до тієї інформації і функціоналу, які стосуються його обов'язків.
  3. Будь-яка кількість обмінних пунктів в одній системі. Кожен обмінний пункт працює автономно. Але є можливість моніторингу зведеної оперативної інформації (поточні залишки, обсяги операцій) з усіх Ваших пунктів на Вашому закритому сервері.
  4. Резервна каса. Програма дозволяє обліковувати резерви (готівку, яка зберігається в касі але не задіяна в обороті) та керувати ними.
  5. Аналітика. Програма дозволяє формувати звіти за будь-який період часу, що дозволяють оцінити поточний стан справ та результати діяльності (касові залишки, прибутковість діяльності в розрізі різних валют). Можливо аналізувати як діяльність окремих обмінних пунктів або їх груп, а також діяльність фірми в цілому.

Інтерфейс програми


Інтерфейс програми досить простий та інтуїтивно зрозумілий. Вашому персоналу не доведеться витрачати багато часу на опанування програми.


  • Вікно обмінної операції — просте і має великі елементи керування, що запобігає втомі очей та зниженню уваги.
  • Інформаційна панель постійно тримає перед очима важливу оперативну інформацію: поточні курси валют та актуальні залишки в касі.
  • Журнал операцій знаходиться перед очима і дозволяє легко охопити поглядом картину торгового дня.
  • Через меню "Операції" виконуються різні касові операції (поповнення каси, вилучення готівки, переміщення готівки між пунктами), а також формування звіту по касових операціях.
  • Через меню "Довідники" здійснюється доступ до довідників, де можна редагувати інформацію про валюти, користувачів та їх права тощо.

Сконтактуйте з нами

Напишіть нам, якщо у Вас виникли питання, або Ви бажаєте придбати програму чи отримати демо-версію:Також Ви можете нам зателефонувати: +380 (67) 279-7936 (доступно WhatsApp і Viber).